امید روز

۱۴۰۳-۰۴-۲۳ ۰۷:۰۲

برپایی با شکوه دهه فجر مورد اهتمام همه دستگاه‌ها باشد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: برپایی با شکوه دهه فجر و ۲۲ بهمن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید مورد اهتمام همه دستگاه‌ها، نهادها و رسانه‌های جمعی باشد.

حجت الاسلام محمدحسین موسی پور در دیدار مسوولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با رئییس مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: یکی از راهبردهایی که جبهه باطل همواره علیه جبهه حق به کار گرفته ؛ مقابله و مبارزه با شعائر الهی حوادث مهم تاریخی و ایام الله است این تقابل به شیوه های گوناگون انجام می شود که یکی از وجوه بارز آن کتمان و کمرنگ کردن شعائر الهی و ایام الله است.

وی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در این زمینه، به قرائت بخش‌هایی از سخنان ایشان پرداخت که در این باره فرمودند: از همان روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز دشمنان تلاش کردند نقاط قوت مردم ایران را کتمان و انکار کنند. راهبرد جریان باطل این است که نگذارد این روزها زنده بماند و نورافشانی کند.

وی در تشریح دلایل اتخاذ این راهبرد از طرف دشمنان گفت: مجموعه روزهای مهم و خدایی ایام الله هویت و ماهیت انقلاب اسلامی را شکل می‌دهد و فراموشی و کتمان آن هویت انقلاب اسلامی را هدف می‌گیرد.تکریم ایام الله موجب تحکیم پایه‌های نظام و تقویت امینت و اقتدار ملی خواهد شد که دشمن از آن وحشت دارد.

رئیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی در بیان دلیل دیگر تلاش دشمن در این مسیر اظهار داشت: ایام الله بین نسل جدید و آرمانهای انقلاب پیوند می زند و ارتباط بین نسلی برقرار می کند که موجب نگرانی دشمن است. ایام الله به تعبیر رهبر معظم انقلاب پیشرانهای فرهنگی و ایمانی جامعه اسلامی و چراغ راهنما و مشعل هدایت و نمایانگر مسیر نشان دهنده و جهت درست انقلاب اسلامی است.ایام الله و تکریم و زنده نگهداشتن آن امید به آینده، موفقیت ، پیروزی و نصرت الهی را افزایش می دهد.

وی با بیان این‌که «تکریم ایام الله از انحراف انقلاب و تحریف رویدادها جلوگیری می‌کند» تاکید کرد: بزرگداشت و تکریم و برپایی باشکوه ایام الله یک وظیفه همگانی است.

وی با اشاره به برخی مناسبت‌های تاریخی از جمله ۱۵ خرداد، ۹ دی ، ۱۹ دی، ۷ تیر ، ۸ شهریور، ۱۷ شهریور، ۱۳ آبان ، ۱۲ بهمن، ۲۲ بهمن و دیگر مناسبتهای تاریخی گفت: برپایی با شکوه دهه فجر و ۲۲ بهمن به تعبیر بنیانگذار نظام اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، روز غلبه ایمان بر کفر و الله بر طاغوت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد اهتمام همه دستگاه ها، نهادها و رسانه های جمعی باشد.

رئیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی با بیان این‌که «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای حرکت در این مسیر و ایفای نقش خود نیازمند همکاری دستگاه‌های مختلف و همراهی مردم است» به برخی اقدامات این شورا از ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون قریب به ۲۰ مناسبت سراسری برگزار شده و در تمام استانها، شهرها، شهرستانها و روستاها بیش از سی هزار مراسم و اجتماع برگزار شده است.

وی برگزاری هزاران برنامه فرهنگی، هنری و تبیینی را از دیگر اقدامات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواند و تاکید کرد: این اقدامات با کمک مردم و دستگاههای مختلف انجام شده است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که آن را یکی از کهن ترین و پرسابقه ترین نهادهای نظام جمهوری اسلامی توصیف کردند گفت: این حجم از فعالیت شورای هماهنگی بدون حرکت و اقدام جهادی قابل تحقق نبود./ایلنا

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021