امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۱:۴۵

۳۵ خدمت جدید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی افزوده می‌شود

افزایش عناوین خدماتی دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی از ۳۵ عنوان به ۷۰ عنوان در سال آینده

رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه از افزایش عناوین خدماتی دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی از ۳۵ عنوان به ۷۰ عنوان در سال آینده خبر داد.
محمد کاظمی‌فرد ادامه داد: به زودی با راه اندازی سامانه خدمات غیرحضوری دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، مردم می‌توانند در منازل خود برخی از درخواست‌های خود را ثبت و برای دفاتر ارسال کنند.
وی افزود: با افتتاح سامانه خدمات غیرحضوری دفاتر خدمات الکترونیک قضائی دراینده نزدیک، شلوغی دفاتر کاهش و از صرف هزینه‌های بسیاری پیشگیری می‌شود.
کاظمی‌فرد همچنین از حذف منع داوری دفاتر خدمات قضائی خبر داد و گفت: در جلسات مختلفی که با مرکز حل اختلاف قوه قضائیه برگزار شد با پیگیری مجدانه این موضوع، موفق به اعطای مجوز داوری به مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضائی شده و به زودی برای اولین بار مدیران دفاتر خدمات با سازوکاری بدون آزمون پروانه داوری دریافت خواهند کرد.
وی همچنین تاکید کرد: توسعه خدمات به صورت جدی در دستور کار مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه قرار دارد و در همین راستا، عناوین خدمات دفاتر خدمات الکترونیک قضائی از ۳۵ عنوان به ۷۰ عنوان در سال آینده افزایش می‌یابد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو