امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۳:۲۴

فاطمه راکعی: گویی مشکلات کشور در حجاب زنان خلاصه شده

نماینده مجلس ششم با گله از شرایط حال حاضر کشورگفت: گویی مسئله کشور خلاصه شده در مسئله زنان بدحجاب، باحجاب و بی‌حجاب. پرواضح است که در مقابل مشکلات اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، اختلاس‌ها و… در اولویت قرار ندارد.

 

فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره تضاد‌های مواجهه با مسئله حجاب با خبرنگار ما گفتگویی کرده که بخش‌های مهم این مطلب را در ادامه می‌خوانید:

*به نظر می‌رسد مجلس هیچ نوع مسئولیتی در قبال مسائلی مانند تخلفات بزرگ، اختلاس‌ها و حکمرانی بد ندارد و روزبه‌روز شرایط به لحاظ بین‌المللی، منطقه‌ای و داخلی بدتر می‌شود. گویی مسئله کشور خلاصه شده در مسئله زنان بدحجاب، باحجاب و بی‌حجاب. پرواضح است که در مقابل مشکلات اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، اختلاس‌ها و… در اولویت قرار ندارد.

*در این میان برخی از مسئولان به‌ویژه مقام رهبری پیام می‌دهند و تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارند و به تبع آن تلاش برخی از مسئولان بر این پایه است که حضور‌های حداکثری مردم پای صندوق‌های رای شکل گیرد.

*مشخص نیست عده‌ای در مجلس – برخی نمایندگان و رئیس مجلس – روی این مسئله تاکید و اصرار می‌ورزند و از سوی دیگر گفته می‌شود خانم‌های بی‌حجاب نیز رای بدهند. این مسائل قطعاً گیج‌کننده است و مشخص نیست تدبیری در کشور وجود دارد یا خیر؟

منبع:هم‌میهن

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو