امید روز

۱۴۰۳-۰۴-۲۳ ۰۸:۰۶

سامسونگ سکوت خود را شکست!

تی‌ام رو، رئیس بخش گوشی‌های هوشمند سامسونگ، سکوت خود را درمورد برنامه‌های این شرکت برای گلکسی AI پس از توقف خدمات رایگان آن در سال ۲۰۲۵ شکست.

به گزارش زومیت، طبق گزارش ET Telecom، سامسونگ تأیید کرده که با وجود سرمایه‌گذاری عظیمی که برای توسعه‌ی هوش مصنوعی گلکسی AI انجام شده است، قابلیت‌های آن فقط تا سال ۲۰۲۵ برای مشتریان رایگان خواهد بود.

سؤالی که در ذهن همه وجود دارد این است که پس از اتمام دوره‌ی رایگان گلکسی AI در سال ۲۰۲۵ چه اتفاقی خواهد افتاد. به‌ نظر می‌رسد که حتی سامسونگ هم جواب دقیق این سؤال را نمی‌داند.

تی‌ام رو ادعا می‌کند که سامسونگ هنوز هیچ تصمیمی درمورد ساختار نسخه‌ی اشتراکی Galaxy AI پس از سال ۲۰۲۵ نگرفته است. با این حال، او اشاره کرد که برنامه‌هایی برای معرفی قابلیت‌های اختصاصی و قوی‌تر هوش مصنوعی به گوشی سامسونگ برای ارائه به مشترکین پولی وجود دارد.

تی‌ام رو می‌گوید: «بر اساس تجزیه و تحلیل ما، نیازها به هوش مصنوعی متفاوت است. مشتریانی وجود خواهند داشت که از قابلیت‌های هوش مصنوعی به‌صورت رایگان استفاده می‌کنند. از طرف دیگر، ممکن است مشتریانی داشته باشیم که ویژگی‌های قدرتمندتری را بخواهند و حتی حاضر باشند برای آن هزینه پرداخت کنند. بنابراین ما تمام این عوامل را در تصمیمات آینده‌ی خود در نظر خواهیم گرفت.»

سامسونگ بیش از یک سال فرصت دارد تا برای آینده‌ی فناوری جدید خود تصمیم بگیرد. در همین حال، تی‌ام رو تصویری از گلکسی AI برای ماه‌های آینده ترسیم کرد. او گفت که این شرکت قصد دارد امسال این فناوری را به بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان برساند.

سامسونگ پیش از این اعلام کرده است که چندین پرچمدار قدیمی گلکسی از جمله سری گلکسی اس ۲۳، گلکسی اس ۲۳ اف ای، گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ و سری گلکسی تب اس ۹ در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۴ به دستیار هوش مصنوعی مجهز خواهند شد.

علاوه‌براین، به نظر می‌رسد گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ نیز دارای قابلیت‌های Galaxy AI باشند. انتظار می‌رود این دستگاه‌ها به سامسونگ کمک کنند تا خود را به هدف عرضه‌ی ۱۰۰ میلیون دستگاه مجهز به گلکسی AI برساند. قیمت گوشی های تاشدنی مورد بحث اعلام نشده است./خبرآنلاین

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021