امید روز

۱۴۰۳-۰۵-۰۳ ۱۵:۰۵

خدمات رسانی به بیمه شدگان طرف قرداد تامین اجتماعی ، از اولویت های اصلی تامین درمان ایلام

دکتر هادی ️صبور با اشاره به سیاستهای کاری مدیر سازمان گفت: به دنبال گسترش مراکز درمانی و خدمات بیشتر به بیمه شدگان هستیم و تقویت درمان مستقیم و ارائه درمان در مراکز ملکی سازمان برای ما از هر چیزی مهمتر است.

به گزارش خبرنگار امید روز از ایلام: وی در ادامه با اشاره به مراکز ملکی و درمانی مختص به سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمارستان شهدای زاگرس ؛ دی کلینیک ؛درمانگاه شماره ۲ و درمانگاه دهلران در خدمات رسانی به مراجعه کنندگان۱/۱۵۶هزارو ۱۴۱ نفر را شامل ویزیت پزشک عمومی ، دندانپزشکی وسایر خدمات سرپایی انجام گرفته است.
️صبور از دستاوردهای مهم این مرکز را به ساخت مرکز ملکی برای درمانگاه شماره ۲ بعد از ۲۰ سال کار در ملک استیجاری با عتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد و ۱۰٪ پیشرفت فیزیکی در خیابان خرمشهر بیان داشت.
️وی بیان داشت: درمانگاه عمومی وابسته به سازمان تامین اجتماعی در شهرستان مهران در ۲ طبقه شامل: دندانپزشکی و اتاق عمل سرپایی و پزشک عمومی و مامایی و آزمایشگاه و داروخانه _ با عتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان بعد از گذشت چند سال در سفر اسفند ماه ریاست جمهوری افتتاح می شود.
️مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: دی کلینیک وابسته به سازمان تامین اجتماعی واقع در میدان میلاد ،در زمینی با مساحت ۹ هزار و ۷۰۰ متر مربع در چهار طبقه و با عتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان تخریب و نوسازی می شود .و در مدت شروع به تخریب و ساخت مکان دیگری به صورت موقت برا ی خدمات رسانی به مراجعه کنندگان در نظر گرفته می شود.
️وی بیمارستان شهدای زاگرس را از مهمترین مراکز طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی استان بیان کرد و افزود: توسعه و خرید و نوسازی دستگاه های آزمایشگاهی و راه اندازی دستگاه opg در جهت ارایه خدمات دندانپزشکی و خرید و راه اندازی دستگاه cirm با مبلغی بالغ بر ۴ میلیارد تومان از اقدامات انجام گرفته برای این مرکز بوده است.
صبور در ادامه بیان داشت: بیمارستان شهدای زاگرس نیازمند دستگاه سی تی اسکن و ام آر آی و مامو گرافی می باشد که،رایزنی های لازم در این مورد انجام گرفته است.
️مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: در ۹ ماهه سال جاری تعداد ۲ هزار و ۷۳۱ مورد مراجعه به مراکز درمانی طرف قراراد انجام گرفته که شامل (ویزیت پزشک عمومی ؛ دندانپزشکی و اعمال جراحی سرپایی و غیره ….) و در بیمارستان شهدای زاگرس ۲۰۲ مورد زایمان انجام گرفته که از این تعداد ۲۶ مورد زایمان کم درد بوده است .
️وی افزود: تعداد ۲ هزار و ۳۹۳ نفر بیمار صعب العلاج تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که با همت دولت سیزدهم در سال جاری ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک هزینه درمان به انها پرداخت شده است .
️صبور با اشاره به خدمات سازمان تامین اجتماعی در اربعین ۱۴۰۲ بیان داشت: بیش از ۲۶ هزار مورد مراجعه کننده از خدمات درمانی بهره مند شدند،و نزدیک به ۵۷۰ میلیون تومان دارو از شرکتهای طرف قرارداد دارویی تامین اجتماعی به جهت خدمت رسانی به زائران خریداری شد.
لازم به ذکر است: بیش از ۵۰٪جمعیت استان و قریب به ۳۰۰۰ نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021