امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۳:۰۹

توسعه شبکه ارتباطات سیار در کوی طالقانی اهواز

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با نصب و راه‌اندازی سایت پرسرعت جدید شبکه ارتباطی همراه اول در منطقه کوی طالقانی اهواز توسعه و تقویت شد.مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با نصب و راه‌اندازی سایت پرسرعت جدید شبکه ارتباطی همراه اول در منطقه کوی عه و تقویت شد.

رحیم فلاح‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در ادامه اجرای پروژه فاز ۹ توسعه شبکه ارتباطی همراه اول به منظور تقویت ارتباطات سیار برای بهره‌مندی مشترکین از خدمات مطلوب و با کیفیت و افزایش پوشش آنتن دهی و رفع نقاط کور در مناطق مختلف، سایت‌ پرسرعت همراه اول جدید در منطقه کوی طالقانی اهواز با تکنولوژی از نوع نسل ۲، ۳ و ۴ و ۴.۵ نصب و راه‌اندازی شد.

وی افزود: عملیات نصب و راه‌اندازی این سایت، با پیگیری و تلاش حوزه معاونت سیار مخابرات منطقه خوزستان و پس از طراحی، مکان‌یابی و تامین بستر زیرساخت شبکه و تجهیزات فنی با هدف تقویت و پایداری ارتباطات سیار در این منطقه اجرایی شده است.

فلاح‌زاده عنوان کرد: با نصب و راه‌اندازی و وارد مدار شدن این سایت در شبکه گسترده همراه اول، کانال‌های ترافیکی شبکه همراه اول افزایش یافت که ضمن رفع نقاط کور در محدوده این سایت باعث تقویت شبکه و پایداری ارتباطات سیار شده و مشترکین در مناطق و اطراف این سایت ‌از خدمات با کیفیت و مطلوب و تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالاتر از قبل بهره‌مند شدند./ایسنا

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو