امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۲۵ ۰۰:۴۹

تبدیل شدن شهر مهران به کارگاه عمرانی

شهردار مهران گفت: در صدد هستیم با پیشرفت پروژه های عمرانی مهران را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کنیم.

به گزارش خبرنگار امید روز از ایلام : محمدی شهردار مهران با بیان اینکه پروژه های عمرانی شهرداری مهران در نقاط مختلف شهر ، شهر را به کارگاه عمرانی تبدیل کرده است، افزود؛ این پروژه ها تلاش بزرگی است در جهت بهبود زیر ساخت های عمران شهری که توسط مجموعه شهرداری مهران در حال اجرا می باشد.
وی افزود:یکی از اهداف شهرداری مهران در اجرای این پروژه ها، بهبود کیفیت زندگی شهروندان شهر می باشد. بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده پروژه های عمرانی شامل :پروژه جدول گذاری معابر سطح شهر در دو فاز کاری شامل هدایت آب‌های سطحی و جدول گذاری معابر سطح شهر ، پروژه اجرای موزاییک فرش معابر شهری در چند نقطه شهر ، پروژه احداث دو پارک محله ای نخل و زیتون ، عملیات بهسازی و زیر سازی معابر ، برنامه لکه گیری آسفالت معابر عمومی ، بازسازی فضای سبز شهری و بازسازی سیستم روشنایی معابر و بوستان ها و خدمات اجرای دیگر که با هدف خدمات مطلوب در گستره نقاط مختلف شهر و توجه به مناطق کم برخوردار در رستای توزیع عدالت در اجرای برنامه های عمرانی در جهت شعار جهاد خدمت می باشد .
محمدی در پایان :پروژه های عمرانی شهرداری مهران در نقاط مختلف شهر، شهر را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کرده است که به نوع خود میتوان نوید بخش تحویل در زیرساخت های عمران شهری و جلب رضایت شهروندان باشد .

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو