امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۲:۵۰

برپایی جشن و آذین‌بندی مراکز یاورشهر و مدارس پویاشهر

رئیس سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران برنامه‌های این سازمان را در آستانه دهه مبارک فجر تشریح کرد.

احمد احمدی صدر، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: در ۹ مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی یاورشهر ویژه نگهداری و درمان معتادین متجاهر و افراد منع پذیرشی اعم از بیماران زخم باز، عفونی، اعصاب و روان، معلول و… جشن‌های ویژه به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

وی در توضیح بیشتر افزود: با دعوت از میهمانان ویژه، مجریان مطرح و گروه‌های موسیقی سنتی، جشن هایی برای گرامیداشت این روزهای بزرگ برای این افراد بر پا می شود.

وی ادامه داد: همچنین در ۳۶ مرکز پویاشهر ویژه کودکان کار و خیابان در مناطق ۲۲ گانه پایتخت جشن های ویژه دهه مبارک فجر و فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن برگزار می شود. سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در مددسراهای پایتخت نیز جشن هایی به منظور فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد.

به گزارش سایت شهر، احمدی صدر همچنین بیان کرد: آذین بندی تمامی مراکز تحت پوشش سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی از جمله یاورشهرها، پویا شهرها، همراه سراها، مددسراها و… از دیگر اقدامات در این ایام است.

احمدی صدر گفت: برپایی چندین غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن و خدمات رسانی به شهروندان پایتخت هم توسط این سازمان انجام خواهد شد./ایسنا

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو