امید روز

۱۴۰۳-۰۵-۰۳ ۱۴:۵۲

اعتراف تاریخی درباره نیمکت تیم ملی: اشتباه کردم!

عباس ترابیان در یک گفت و گوی تازه درباره برکناری ایویچ از راس کادر فنی تیم ملی پیش از جام جهانی فرانسه ابراز پشیمانی کرد.

به گزارش امید روز : عباس ترابیان، رئیس وقت کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال، ۲۶ سال قبل چنین گفته بود:

به اعتقاد من تصمیم بجایی بود. هرچقدر باید صبر می‌کردیم، کردیم. آقای ایویچ کار بزرگی نکرد و حتی درصدی از اسمش را هم در کشور ما به اثبات نرساند. یکی از مشکلات اساسی ایشان این بود که به گذشته و حرفه و جایگاه بازیکنان ما توجه نمی‌کرد و حتی با یک روحیه دیکتاتوری با بازیکنان ما برخورد می‌کرد. دندان روی جگر گذاشتیم تا اینکه به این حد رسیدیم که دیدیم دیگر نمی‌توان تحمل کرد.

حال عباس ترابیان ۲۶ سال پس از آن تصمیم عجولانه و جنجالی این چنین می گوید :
من اشتباه کردم. من اشتباه کردم آن حرف را زدم. خودم دوست نداشتم آن حرف را بزنم چون بعضی موارد را بعدا فهمیدم. آقای ایویچ به نظرم کارش بسیار ارزنده بود. خیلی خوب کار کرد، خیلی خوب تیم را شناخت و خیلی زحمت کشید برای تیم اما بعضی وقت‌ها مانند سایر مربیان خیلی حرف دلش را خوب نمی‌زد و سعی می‌کرد تعامل کند.

آن تعامل ایشان من را یک مقداری به شک و تردید انداخته بود. اگر هم آن حرف را زدم آنجا، حرف اشتباهی بود. ممکن است به عنوان یک مصاحبه «ماله‌کشی» از آن تعبیر شود و تعبیر غلطی هم نیست به نظرم. آدم وقتی یک اشتباهی را می‌کند باید بگوید. مگر ما کی
هستیم؟

سرمربی اسبق پاری سن ژرمن پس از صعود ایران به جام جهانی فرانسه به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد اما در یک تصمیم جنجالی پس از شکست تیم ملی در برابر آاس رم پیش از جام جهانی ۹۸ برکنار شد و جلال طالبی جایگزین او شد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021