امید روز

۱۴۰۳-۰۵-۰۲ ۲۰:۳۴

احساس امنیت در تهران رو به افزایش است

سردار احمدرضا رادان در اجرای طرح «ارتقاء ظرفیت عملیاتی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و افزایش ناوگان تیم‌های واکنش سریع و ضربت پلیس پایتخت» که پیش از ظهر امروز در ستاد مرکزی پلیس تهران برگزار شد، از فرمانده انتظامی تهران بزرگ قدردانی کرد و گفت: با تلاش و کوشش انجام شده، روز به روز آثار احساس امنیت در تهران بزرگ روبه افرایش است و اقدامات تاثیرگذاری در مبارزه با سارقان، اراذل و اوباش و … انجام شده که حتی در سطح کشور نیز اثرگذار بوده است.

وی بر ضرورت چالاکی و سرعت عمل ماموران پلیس تاکید کرد و گفت: تلاش‌ها و کوشش‌های شبانه‌روزی پلیس تهران، ما را بر آن داشت که چالاکی و سرعت عمل یگان‌های تهران را بیش از گذشته کنیم. در این میان یکی از مسیرهای چابکی، داشتن موتورسیکلت‌هایی است که بتواند واحدهای‌ما را در زمان کمتر و سرعت بیشتری به هدف و مقصد  و جغفرافیای مورد نظر نزدیک کند.

رادان با بیان اینکه طرح‌های جدیدی در تهران بزرگ درحوزه انصباط شهری، برخورد هوشمند با سارقان حرفه‌ای، کنترل مجرمین و … از جمله نکاتی بود که باید چابکی در تهران بزرگ افزایش می‌یافت، گفت: یکی از این ابزارها موتورسیکلت بود.

وی با بیان اینکه با تلاش و پیگیری فرمانده انتظامی تهران بزرگ و همچنین کمک خیرین و حمایت آماد و پشتیبانی فراجا هزار دستگاه موتورسیکلت تهیه شده و از امروز به سازمان تحرکاتی پلیس تهران بزرگ اضافه شد، گفت: تلاش داریم تا بتوانیم روز به روز بتوانیم تحرک در انتظامی کشور را افزایش بدیم روز به روز بتوانیم وسایل و تجهیزات مورد نیاز واحدها و افراد خدوم را توسعه بدهیم و در مسیر هوشمندی حرکت کنیم.

فرمانده فراجا گفت: تلاش می کنیم که روز به روز امکانات پلیس را افزایش و توسعه دهیم و در مسیر هوشمندی حرکت کنیم؛ آن هوشمندی که ناظر بر امکانات و البته نیروی انسانی باهوش برای استفاده از آن باشد. حرکت در مسیر هوشمندسازی در تهران بزرگ با دستان شما انجام می‌شود.

وی در پایان خطاب به فرماندهان، روسای پلیس  و ماموران پلیس پایتخت گفت: انتظار و توقع ما این است که در طرح‌های جدیدی که به دست شما باید رقم بخورد، بسیار هوشمندانه، دقیق و مقتدرانه عمل شود./شرق

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021