امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۳۱ ۲۲:۱۳

گلایه عالیشاه از درویش: غیرحرفه‌ای سند را امضا کرد

به گزارش امید روز به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر در مصاف با نساجی مازندران به پیروزی یک بر صفر رسید.

امید عالیشاه پس از این دیدار در جمع خبرنگاران بیان کرد: از هواداران تشکر می‌کنم و دستبوس آنها هستم. خوشحالم که با گرفتن سه امتیاز بازی توانستیم آنها را خوشحال کنیم؛ هرچند که به نظرم بازی خوبی انجام ندادیم.

او ادامه داد: می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و چند سوال بپرسم. سقف بودجه یعنی چه و چه معنی می‌دهد؟ با تصویب قوانین غیر کارشناسی و غیر اصولی بدون داشتن ضمانت اجرایی می‌توانیم به کیفیت فوتبال کمک کنیم؟ آیا این قوانین کمکی به این فوتبال کرده است؟ اقتصاد ورزشی همه جای دنیا آزاد است اما آنها فرهنگ هزینه و درآمد را دارند اما در داخل با اعمال فشار و تصویب قوانینی که کار را خراب‌تر می‌کنند، می‌خواهند هزینه‌ها را کنترل کنند.

عالیشاه خطاب به مدیرعامل پرسپولیس گفت: همین جا گلایه‌ای هم از آقای درویش داشته باشم و تصمیم عجولانه و غیر حرفه‌ای داشت که سند را امضا کرد. الان تیم با توجه نداشتن بازیکن و فشار هواداران در بحران است. فکر می‌کنم  به مسیر فوتبال کاری نداشته باشند و بجای آن به زیرساخت‌ها توجه کنند و به باشگاه‌ها حق پخش و حق تبلیغات محیطی را بدهند. امیدوارم کسی جوابگوی سوالات من باشد. این قوانین تا الان که هیچ کمکی نکرده است.

بازیکن تیم پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود که پرسپولیس هواداران متمول دارند و خارج از سقف قرارداد مبالغی را هم به بازیکنان پرداخت می‌کنند، و اینکه رضا جاودانی، عضو کمیته انضباطی، اعلام کرد که پیام نیازمند، بازیکن سپاهان، برای دو فصل ۱۱۰ میلیارد دریافت کرده است، تصریح کرد: نوش جانش! هر کسی هر چه گرفته نوش جانش. این قوانین اشتباه بوده و فقط مدیران ما را به بازی گرفته‌اند. تیم باید درست بسته می‌شد. هوادار از ما انتظار دارد. ما خجالت می‌کشسم که مقابل این همه هوادار مقابل دوحیل می‌بازیم؛ آن هم به خاطر نداشتن بازیکن. در فوتبال دنیا دارد هزینه می‌شود. الان چهار سال است اردو نرفته‌ایم.

او افزود: اگر دلشان برای فوتبال می‌سوزد زیرساخت‌ها را درست کنند و فضای درآمدزایی را برای باشگاه‌ها ایجاد کنند. در غیر این صورت با این قوانین غیر حرفه‌ای و غیر کارشناسی نمی‌توان به فوتبال کمکی کرد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو