امید روز

۱۴۰۳-۰۵-۰۳ ۱۵:۴۵

پاسخ منفی برانکو به پرسپولیس!

به گزارش امید روز: برانکو ایوانکوویچ به پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس پاسخ منفی داد.

در حالی که هواداران پرسپولیس منتظر پاسخ نهایی برانکو به پیشنهاد این تیم بودند، سرمربی کروات اعلام کرد که حاضر نیست به ایران بیاید و جانشین یحیی گل‌محمدی شود.
او در حالی این پیام مهم را به باشگاه پرسپولیس داده که سرخپوشان خود را آماده امضای قرارداد جدید با این سرمربی می‌کردند اما در نهایت برانکو حاضر به قبول پیشنهاد قرمزها نشد.
نکته جالب اینکه باشگاه پرسپولیس برای روز چهارشنبه آماده دریافت پیام برانکو ایوانکوویچ می‌شد، اما او یک روز زودتر به پرسپولیسی‌ها خبر داد که حاضر به کار دوباره در ایران نیست و ترجیح می‌دهد که کارش را در جای دیگری دنبال کند.
باشگاه پرسپولیس البته دو جلسه مذاکره با این سرمربی کروات را انجام داد و محمد دلبری به عنوان مامور مذاکره با این سرمربی انتخاب شده بود که در نهایت پیشنهاد باشگاه پرسپولیس نتوانست ایوانکوویچ را برای بازگشت به ایران متقاعد کند.
البته مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که قصد دارند پیشنهاد تازه به برانکو بدهند و به این سادگی این سرمربی کروات را رها نخواهند کرد.
با این حال به نظر می‌رسد پرسپولیس شانس چندانی برای استخدام ایوانکوویچ نخواهد داشت و با پیام نهایی این سرمربی به پرسپولیس، شاید قرمزها مذاکره با سایر گزینه‌ها را از سر بگیرند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021