امید روز

۱۴۰۳-۰۴-۲۳ ۰۷:۱۰

توقف ذوب آهن برابر گل گهر

در پایان نیم فصل اول لیگ برتر،  استقلال با ۳۲، سپاهان با ۳۱، پرسپولیس با ۳۰، تراکتور با ۲۸ و ملوان هم با ۲۴ امتیاز در رده‌های اول تا پنجم قرار دارند.

به گزارش امید روز: دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و گل گهر سیرجان در هفته پانزدهم لیگ برتر با نتیجه تساوی به پایان رسید.

بازی کسل کننده و حرکات سراسیمه در نیمه اول

در نیمه اول این دیدار دو تیم بیشتر تلاش کردند بازی را کنترل کنند و به محک هم پرداختند و هدف اول آنها بسته نگه داشتن دروازه بود. هر دو تیم سعی داشتند با بهره گرفتن از پرتاب‌های بلند اوت و یا ارسال‌های بلند به پشت مدافعین بتوانند خطراتی روی دروازه حریف ایجاد کنند که در این امر ناکام بودند.

جدی‌ترین فرصت این بازی در دقیقه ۳۸ به دنبال ضدحمله بازیکنان ذوب آهن رقم خود. کوشکی با حرکت سریع از سمت چپ و ارسال عرضی برای «مورالس» او را مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد که این فرص با تکل به موقع شایان مصلح از دست رفت.

در دقیقه ۴۳ هم تیم ذوب آهن بهترین فرصت خود را به دست آورد. توپ ارسالی از سمت راست روی نقطه پنالتی به محمدجواد محمدی رسید اما ضربه او با بی دقتی از بالای دروازه گل گهر به بیرون رفت.

آنچه در نیمه اول این دیدار بیش از هر چیزی برجسته بود ترس و سراسیمگی در حرکات هر دو تیم بود که در نهایت هم موجب شد این نیمه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

تلاش بی نتیجه دو تیم در نیمه دوم

با آغاز نیمه دوم، تیم ذوب آهن بازی را هجومی تر آغاز کرد و خود را به دروازه گل گهر نزدیک کرد. اما باز هم نتوانست از فرصت‌های به وجود آمده بهره ببرد و هر دو تیم در امر گلزنی ناکام بودند تا این دیدار پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد. این مسابقه چهارمین کلین شیت پیاپی تیم ذوب آهن بود.

در پایان نیم فصل اول لیگ برتر، تیم ذوب آهن با ۲۴ امتیاز در رده ششم و گل گهر هم با ۲۲ امتیاز در رده هفتم ایستاد. استقلال با ۳۲، سپاهان با ۳۱، پرسپولیس با ۳۰، تراکتور با ۲۸ و ملوان هم با ۲۴ امتیاز در رده‌های اول تا پنجم قرار دارند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021