امید روز

۱۴۰۳-۰۴-۲۳ ۰۶:۴۵

بیش از ۷۰ پروژه بسیار مهم در حوزه اقتصاد دریا و توسعه دریامحور طراحی شده و در دست اجراست

معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره با سیاست‌های ابلاغی توسعه دریامحور و ضرورت یکپارچگی ارگان‌های دریایی کشور در اجرایی سازی این سند، تاکید کرد: ادبیات سیاست‌های توسعه دریامحور، مبتنی بر حکمرانی دریایی و محدوده اجرایی آن نیز اقیانوس‌ها، دریاها، سواحل، بنادر و پسکرانه‌های دریایی است.

به گزارش خبرنگار ما، علی‌اکبر صفایی در نشست شورای مدیران و معاونان این سازمان، اعلام کرد: بیش از ۷۰ پروژه بسیار مهم در حوزه اقتصاد دریا و توسعه دریامحور طراحی شده و در دست اجراست.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تشکیل کارگروه اجرایی سازی سند ابلاغی توسعه دریامحور در سازمان بنادر، افزود: شیوه‌نامه و الزامات اجرایی سازی سیاست‌های توسعه دریامحور، به سرعت در دستور کار قرار گرفته است و برنامه‌ریزی شده تا در یک سازوکار منظم و با مشارکت جامعه نخبگانی، خبرگانی و همه ارگان‌های دریایی، اجرای سیاست‌های توسعه دریامحور پیگری شود.
صفایی همچنین بر تداوم کسب و کار در بنادر تاکید کرد و گفت: مدیران باید روند اجرای امور و انجام خدمات بندری و دریایی به مردم و ذینفعان را در قالب مانور برنامه‌ریزی نشده، پایش کنند و از تدوام کسب و کار در بنادر مطمئن شوند.
معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از بهره‌برداری از ۴۱ پروژه توسعه‌ای، به ارزش ۶۵ میلیارد ریال، در بنادر بازرگانی کشور در ایام دهه فجر امسال خبر داد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021