امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۳۱ ۲۲:۳۰

برنامه پلیس برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی

سخنگوی پلیس از ترخیص وسایل نقلیه‌ای که در چارچوب مقررات پلیسی، توقیف فیزیکی شده اند در آستانهِ جشنِ انقلاب و مبعث نبی مکرم اسلام(ص) خبر داد.

به گزارش ایرنا از پلیس، سردار سعید منتظرالمهدی روز پنجشنبه درباره جزئیات این خبر گفت: در سالروز مبعث پیامبر رحمت و در آستانه جشن بزرگ انقلاب اسلامی و با رویکرد افزایش رضایت شهروندان، وسایل نقلیه‌ای که تنها در چارچوب مقررات پلیس و راهنمایی و رانندگی توقیف و به پارکینگ انتقال داده شده اند، مشمول این طرح می شوند.

به گفته وی، مالکان این خودروها می توانند از روز شنبه ۲۱ بهمن ماه جاری با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ در سراسر کشور و یا از طریق نرم افزار «پلیس من» با مراجعه به قسمت پلیس راهور و صفحه «ترخیص خودرو» نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

وی افزود: ترخیص خودروهایِ توقیفی شامل همه تخلفات رانندگی و همچنین موارد مرتبط با حوزه عفاف و حجاب نیز می‌باشد و مشمول خودوهایی که دارای شکایت قضایی و پرونده مفتوح در سیستم قضایی هستند، نمی شود.

سخنگوی پلیس یادآور شد: همچنین با هدف تسهیل و مساعدت در فرآیند ترخیص، از طریق ستاد ترخیص پلیس راهور فراجا نسبت به تقسیط جرایم رانندگی اقدام خواهد شد./ایرنا

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو