امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۳:۱۲

اوسمار سرمربی پرسپولیس شد

باشگاه پرسپولیس بعد از چندین روز گمانه‌زنی اوسمار را به‌ عنوان سرمربی این تیم تا پایان فصل بیست و سوم معرفی کرد.

به گزارش امید روز: سرگیجه چند روزه هواداران پرسپولیس بعد از پایان همکاری یحیی گل‌محمدی از سرمربیگری این تیم و اعلام اسامی متعدد برای جانشینی این مربی رو به پایان است و قرار است به‌زودی دستیار اول او، هدایت تیم را به‌طور کامل عهده‌دار شود.
اوسمار که بعد از جدایی حمید مطهری و حضور دستیار یحیی گل‌محمدی در نساجی قائمشهر به جمع کادرفنی پرسپولیس اضافه شد و طی فصل گذشته که این تیم موفق به کسب سه‌گانه شد، در کنار یحیی گل‌محمدی حضور داشت، اکنون قرار است به‌عنوان نفر اول کار را در جمع سرخ‌پوشان دنبال کند.
مربی برزیلی پرسپولیس که از همان ابتدا و بعد از بازگشت از مرخصی و جلسه با رضا درویش نیز کاملا مشخص بود، یکی از گزینه‌های اصلی این باشگاه برای هدایت تیم تا پایان فصل محسوب می‌شود، در ادامه کار فنی تیم را برعهده گرفت و بعد از انجام دو دیدار تدارکاتی در تهران، به همراه سرخ‌پوشان راهی اردوی امارات شد.
این در حالی بود که باشگاه به‌صورت جدی گزینه‌هایی که با بودجه مدنظرش همخوانی داشتند را مورد بررسی قرار داده و همچنان نیم‌نگاهی نیز به احتمال بازگشت برانکو ایوانکوویچ داشت. سرمربی کروات اسبق پرسپولیس اما در سومین مذاکره با این تیم، به‌طور کامل جواب منفی خود را اعلام کرد و مدعی شد قادر به بازگشت به ایران نخواهد بود تا حسن نیت مدیران باشگاه برای پرداخت مالیات و جرائم آن نیز کارساز نشود.
در نهایت طی این مدت و در شرایطی که باشگاه گزینه‌های دیگری را هم زیر نظر داشت، با بررسی جوانب مختلف خصوصا شرایط مالی اکنون این بحث به‌صورت جدی و البته قطعی در حال بررسی است و اوسمار قرار است به‌عنوان سرمربی این تیم و جانشین یحیی گل‌محمدی تا پایان فصل هدایت سرخ‌پوشان را عهده‌دار باشد.
همانطور که گفته شد مهم‌ترین موضوع در این بحث شرایط مالی بود و البته باشگاه نیز به این نتیجه رسیده که بودجه در نظر گرفته برای مربی خارجی را صرف تقویت تیم کند تا از این جهت بتواند شرایط رقابتی مناسب تا پایان فصل را طی کند.
این اتفاق در نهایت رسمی شد و باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی از این مربی برزیلی با عنوان “سرمربی” به طور رسمی خبر از حضور دستیار یحیی گل محمدی به عنوان نفر اول این تیم تا پایان فصل داد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو