امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۸

۶ پروژه حوزه مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج به بهره برداری رسید

سنندج-گلاله فرهادی ،خبرنگارامید روز: در دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ۶ پروژه حوزه ی مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 طی مراسمی که در «شهر حسین آباد» با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان و جمعی ازمدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برگزارشد ۵ پروژه برقرسانی شهرستان سنندج به بهره برداری و عملیات یک پروژه نیز آغاز گردید.

“محمد سعید سلطانی” مدیر توزیع برق شهرستان سنندج در آیین کلنگ زنی و افتتاح  ۶ پروژه برق ‌رسانی که به نمایندگی از دیگر پروژه های حوزه برق  شهرستان سنندج در «شهر حسین آباد» برگزار شد، گفت: پروژه توزیع برق شهر حسین آباد با هدف باز مهندسی، رفع مخاطرات و رفع حریم شبکه هوایی و همچنین ایجاد روشنایی در بخشی از معابر شهری حسین آباد  با اعتباری قریب به ۳۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیر توزیع برق شهرستان سنندج در آیین بهره برداری و افتتاح از پروژه های توزیع برق شهرستان سنندج اظهار داشت:   مجموع پروژه های کلنگ زنی و قابل افتتاح شهرستان سنندج با اعتباری بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال در راستای ایجاد زیرساخت های لازم جهت برق رسانی به برخی از مناطق شهری و روستایی و با هدف به مدار آمدن فیدر های جدید، باز مهندسی شبکه و رفع حریم شبکه کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

سلطانی در ادامه به حجم پروژه ها اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها با احداث ۲ فیدر جدید فشار متوسط هوایی، پروژه تبدیل فیدر تک مداره به دو مداره بنیاد بتن(پایاب سد قشلاق)، رفع ضعف ولتاژ شهری در بخش  امور برق جنوب سنندج و همچنین رفع حریم شبکه، رفع ضعف ولتاژ و تامین برق معابر ناحیه منفصل شهری نایسر در بخش امور برق شمال سنندج افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

لازم به ذکر است که بخش عمده ای از پروژه های این شهرستان همزمان با سراسر استان در  سفر اخیر رییس جمهور به استان کردستان و همچنین در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی شده است.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو