امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۳۱ ۲۲:۵۴

یاسوج میزبان مسابقات قهرمانی کارگران کشور شد

نایب رئیس فدراسیون کارگری ایران بعد سلامت در ورزش کارگری را یادآور شد و از تعامل خوب هیات استان با اداره کل ورزش کارگری سخن گفت.

به گزارش ما، نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در مجمع انتخابات هیات کارگری استان بر ظرفیت و پتانسیل ورزش استان بر برگزاری مسابقات کارگری در کهگیلویه و بویراحمد تاکید و گفت: ۶۰ میلیون جمعیت کارگری در کشور فعالیت می‌کنند.

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در مجمع انتخابات هیات کارگری استان بر ظرفیت و پتانسیل ورزش استان بر برگزاری مسابقات کارگری در کهگیلویه وبویراحمد تاکید و گفت: ۶۰ میلیون جمعیت کارگری در کشور فعالیت می‌کنند.

سوسن دانشفر (نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری کشور) در مجمع اننتخابات هیات کارگری استان کهگیلویه وبویراحمد از ظرفیت ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد در میزبانی رقابت‌های قهرمانی کشور سخن گفته و تصریح کرد: ۶۰ میلیون جمعیت کارگری در کشور فعال هستند.

دانشفر، نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، توسعه ورزش کارگری و ایجاد نشاط و بهره‌وری در کار را یکی از اولویت‌های این فدراسیون برشمرد و برگزاری رقابت‌های کارگری در کشور را یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های کاری این فدراسیون دانست.

نایب رئیس فدراسیون کارگری ایران بعد سلامت در ورزش کارگری را یادآور شد و از تعامل خوب هیات استان با اداره کل ورزش کارگری سخن گفت.

وی، خواستار برنامه ریزی هیات و حمایت اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در میزبانی رقابت‌های کشور شد و بیان داشت: استان کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت و پتانسیل میزبانی کشور را دارد.

دهقان، مدیر کل ورزش و جوانان استان با تقدیر از حضور نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری بر توسعه ورزش کارگری در استان تاکید و خواستار فعال شدن هیات‌های شهرستانی شد.

عین الله دهقان، مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد نیز از حمایت اداره کل در میزبانی رقابت‌های قهرمانی کشور خبر و خواستار استفاده از ظرفیت و پتانسیل هیات کارگری در ورزش استان شد./ایلنا

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو