امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۲۵ ۰۰:۵۰

کشورهای منطقه باید با هم متحد باشند و روابط اقتصادی را گسترش دهند

وزیر کشور تاکید کرد: اگر منطقه خودمان را دوست داریم و منطقه را سزاوار این می‌دانیم که نقش بزرگتری ایفا کند، شرط تحقق این هدف آن است کشورهای منطقه با هم متحد باشند و روابط اقتصادی را گسترش دهند.

احمد وحیدی در اولین همایش بین‌المللی صادرات به پاکستان با بیان اینکه مرزهای ایران و پاکستان صلح و دوستی بوده و است، گفت :روابط این دو کشور بسیار نزدیک است.

وی با بیان اینکه برگزاری همایش‌ها و این اقدامات می‌تواند پایه‌های خوبی برای توسعه روابط باشد ‌و این نمایشگاه بستر توسعه روابط را فراهم می‌کند، اظهار داشت: هموطنان را به شناخت ظرفیت‌های کشورهای همسایه دعوت می‌کنم و همچنین از کشورهای همسایه می‌خواهم ظرفیت‌های ای آن را بشناسند و این در واقع ساخت منطقه با نگاه اقتصادی است.

وزیر کشور با بیان اینکه کسانی که منافع ملت‌های منطقه را نمی‌خواهند به دنبال آن هستند تا تعاملات اقتصادی بین کشورها یهمسایه شکل نگیرد، تصریح کرد: اگر منطقه خودمان را دوست داریم و منطقه را سزاوار این می‌دانیم که نقش بزرگتری ایفا کند، شرط تحقق این هدف آن است کشورهای منطقه با هم متحد باشند و روابط اقتصادی را گسترش دهند.

وحیدی همچنین در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره جزییات حملات به مقر جیش‌الظلم در پاکستان گفت: اینجا آمده‌ایم درباره تعاملات اقتصادی ایران و پاکستان حرف بزنیم./ایلنا

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو