امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۳:۵۱

پس از ۳۲ سال، مشکل اسناد اراضی عسلویه برطرف شد

پس از ۳۲ سال، مشکل اسناد اراضی ۲۶ هزار نفر در ۱۰ روستا و ۴ شهر منطقه عسلویه برطرف شد

با حضور رئیس قوه قضائیه؛
پس از ۳۲ سال، مشکل اسناد اراضی ۲۶ هزار نفر در ۱۰ روستا و ۴ شهر منطقه عسلویه برطرف شد
برای ۱۴۰۰ خانه سند صادر شد/ یکی از دغدغه‌های اصلی مردم منطقه عسلویه، مشکل اسناد اراضی آنها بود که قدمت این مشکل به بیش از ۳۰ سال می‌رسید و در طول این بیش از سه دهه، اراضی مردم منطقه عسلویه فاقد سند مالکیت بود
به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، در جریان سفر حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به منطقه عسلویه، پس از ۳۲ سال، مشکل اسناد اراضی ۲۶ هزار نفر در ۱۰ روستا و ۴ شهر منطقه عسلویه برطرف شد و برای ۱۴۰۰ خانه سند صادر شد.
شایان ذکر است، یکی از دغدغه‌های اصلی مردم منطقه عسلویه، مشکل اسناد اراضی آنها بود که قدمت این مشکل به بیش از ۳۰ سال می‌رسید و در طول این بیش از سه دهه، اراضی مردم منطقه عسلویه فاقد سند مالکیت بود.
در جریان سفر امروز رئیس قوه قضائیه به عسلویه، اسناد مالکیت اراضی برای تعدادی از مردم منطقه صادر و به انها اهدا شد و مابقی اسناد نیز طی روزهای آتی صادر خواهند شد تا دغدغه اصلی مردم منطقه عسلویه پیرامون مالکیت بر اراضی‌شان به طور کامل مرتفع شود.
رئیس دستگاه قضا در مراسم اهدای اسناد مالکیت اراضی مردم عسلویه که در منزل یکی از اهالی خونگرم این منطقه بدون تشریفات برگزار شد، خطاب به «بابایی» رئیس سازمان ثبت تاکید کرد که مردم پرتلاش و خونگرم منطقه عسلویه استحقاق ارائه خدمات بیشتری را دارند و ما باید تمام تلاش خود را به کار بندیم تا در حیطه وظایف و اختیارات خودمان، مشکلات قضایی و حقوقی مردم این منطقه را برطرف سازیم.
رئیس عدلیه تاکید کرد: خدمت بدون منت به مردم، جزو وظایف و مسئولیتهای ماست و لحظه‌ای نباید از این امر غافل شویم و به هیچ وجه نباید تصور کنیم که این ارائه خدمات، به منزله لطف به مردم است؛ ما باید در همه حال خدمتگزار مردم باشیم.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو