امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۱:۵۳

صدور ۱۱ میلیارد قبض توسط شرکت گازایلام

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت: دهه ی فجر امسال جشن پایان گازرسانی به استان را خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار امید روز از ایلام : محمودکشاورز مدیرعامل  شرکت گاز ایلام در نشست مجازی کارگروه کار و کرامت گفت: بدهی های مشترکین شرکت گاز  نسبت به موقعیت کاری مشترکین متغیر است و به طور اجمالی میتوان گفت:  ۴۰۰میلیارد پتروشیمی و ۸۰ میلیارد کارخانه سیمان ؛ بخش اداری بیش از ۴ میلیارد و بخش خانگی نزدیک به ۱۱ میلیارد قبض صادر شده و  این قبوض به صورت مستمر وصول می شوند.
وی در ادامه بیان داشت: در راستای ادامه اجرای برنامه های پدافند غیر عامل و افتتاح پروژه هلیلان سردسیر وروستای زعفرانی در شهرستان مهران؛عملا توسعه گاز رسانی در استان به پایان رسیده است؛
کشاورز گفت: اقدامات پدافندی شرکت گاز استان  با ایجاد شبکه های موازی ؛ پشتیابانی ایستگاه های گاز ؛ اتصال شبکه های گازی در طول سالیان گذشته توانسته ایم به تاب آوری بیش از ۹۹ درصدی برسد و هیچ گونه قطعی ناشی از افت فشار گاز نداشتیم.
از ابتدای شروع گازرسانی تاکنون۱۳۴۱ واحد گازرسانی در سطح استان انجام شده؛  که در دوساله دولت سیزدهم بیش از ۳۶۲ واحد گاز دار شده است.
کشاورز بااشاره به قطع بودن گاز کارخانه سیمان گفت: با همراهی وزارت نفت کارخانه سیمان به عنوان یکی از واحد های صنعتی پایه ؛سوخت مایع را با نرخ سوحت گاز دریافت میکند؛
وی درادامه افزود: ۱۳۴۱ واحد اقتصادی و تولیدی در سطح استان از نعمت گاز برخوردار هستن وبا توجه به بیشترین سهم مصرف؛ به صورت پایدار گاز تمام صنایع استان در دسترس است.
مدیر عامل شرکت گاز ایلام در خصوص رعایت فرهنگ ایمنی و مسئولیت اجتماعی شرکت گاز گفت: در این خصوص نیازمند تبلیغات خاص و کافی هستیم ؛در سطح کشوری از اقدامات شرکت گاز میتوان به تولید بخاری با راندمان بالا(هرمتیک) در استانهای انتهای خطوط  توزیع می شودو همچنین در سطح مدارس و حوزه آموزش  از طریق رسانه هاتبلیغات سمعی و بصری انجام گرفته است.
دهه فجر امسال با اتمام گازکشی به روستاهای هلیلان شاهد جشن پایان گازرسانی در استان خواهیم بود.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو