امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۱:۵۶

نون خ، نوروز ۱۴۰۳ با ما همراه می شود

فصل جدید مجموعه طنز «نون خ» بعد از گذشت مدتی از تصویربرداری خود در اطراف تهران، به چابهار رسیده‌ است. در فصل پنجم «نون خ» مردم سیستان و بلوچستان و بعد از آن کردستان و کرمان هم میزبان گروه تولید این سریال خواهند بود.

توجه به محورهایی همچون محیط زیست، میراث فرهنگی و مسائل اقوام کماکان در دستور کار سعید آقاخانی و عوامل «نون خ ۵» است.

سریال «نون.خ» پیش از این در چهار فصل به تولید رسیده است و جزو آثار پرمخاطب تلویزیون بوده است.

سازندگان «نون خ» در طول ساخت فصل‌های مختلف این سریال با اضافه و حذف کردن شخصیت‌های مهمان، همچنان تلاش می‌کنند کاراکترهای اصلی و محوری این سریال را حفظ کنند.

سعید آقاخانی در نقش نورالدین خانزاده، سلمان با بازی کاظم نوربخش، خلیل با بازی حمیدرضا آذرنگ، کیوان با بازی سیروس میمنت، کاووس با بازی ماشاءالله وروایی، اوس غلام با بازی رضا رشیدی، پاشا جمالی بازیگر نقش مهیار، وحید با بازی سید حسین موسوی، شخصیت‌های محوری سریال هستند که سازندگان «نون خ» برای فصل جدید هم آنها را نگه داشته‌اند.

فصل پنجم از سریال «نون خ» قرار است در قالب ۲۵ قسمت در نوروز و ماه رمضان ۱۴۰۳ روی آنتن برود.

در مقابل علی صادقی، میرطاهر مظلومی، هومن حاجی عبداللهی و بیژن بنفشه‌خواه بازیگرانی هستند که هنوز بازی آنها در «نون خ ۵» آغاز نشده و مشخص نیست حضور کدام یک از این بازیگران که در فصل‌های گذشته حضور داشته‌اند، قطعی است و چه سرنوشتی در انتظار این شخصیت‌ها به ویژه کاراکتر علی صادقی خواهد بود.

نورالدین خانزاده که نام سریال هم برگرفته از اسم اختصاری این شخصیت است، در فصل جدید «نون خ» همچنان نقش محوری سریال را برعهده دارد.

 

حمیدرضا آذرنگ در مقطعی در برخی فصل‌های «نون خ» حضور نداشت اما در سری چهارم دوباره با کاراکتر «خلیل» به سریال بازگشت و در فصل پنجم نیز حضور دارد. مابقی شخصیت‌های یادشده از جمله سلمان و کیوان از ابتدای فصل اول حضور داشته‌اند و حتی نقش آنها رفته‌رفته پررنگ‌تر شد.

در این سریال بازیگران مختلفی حضور داشته‌اند که یکی از برگ برنده‌های آن بهره‌گیری از بازیگران کُرد بوده است.

سلمان سریال «نون خ» با وجود داشتن سابقه بازی در نقش‌های مختلف با بازی در این نقش به شهرت بیشتری دست یافت و به نظر می‌رسد در فصل پنجم یکی از نقش‌های محوری سریال را برعهده داشته باشد.

مهیار در نقش شوهر روژان و داماد خانواده نورالدین خانزاد نیز با بازی پاشا جمالی هم توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. او که سابقه بازی در سریال «شهرزاد» را دارد، تاکنون در پنج فصل این سریال به کارگردانی سعید آقاخانی بازی کرده است.

حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومن حاجی‌عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشاالله وروایی، صهبا شرافتی از جمله بازیگران سریال هستند./خبر آنلاین

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو