امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۲:۵۰

دهمین دوره انتخابات خانه مطبوعات آذربایجان غربی با مشارکت ۸۷ درصدی

بیمه اصحاب رسانه از دغدغه های جدی خانه مطبوعات آذربایجان غربی است

به گزارش نسرین معجنی خبرنگار امیدروز از آذربایجان‌غربی ؛ یوسف پیر بداقی  در نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصحاب فرهنگ ،هنر و رسانه با بیان اینکه خانه مطبوعات استان وارد بیست و سومین دوره خود شده است گفت: دهمین دوره انتخابات خانه مطبوعات با مشارکت ۸۷ درصدی صورت گرفت که بیانگر همدلی و همراهی تمامی اصحاب رسانه با این مجموعه است.
پیر بداقی افزود: طی یکسال گذشته ۱۵نشست خبری با روسای دستگاه های اجرایی استان و ۶جشنواره رسانه ای در خانه مطبوعات استان برگزار شده است.
وی ادامه داد:در فرصت باقیمانده امسال نیز اختتامیه ۲جشنواره اربعین و رسانه و رسانه و مرز برگزار خواهد شد‌.
پیر بداقی بابیان اینکه ،آذربایجان غربی قطب فرهنگی،تجاری و اقتصادی بوده و راه ارتباطی با ۳کشور و اروپا است گفت:برای اولین بار با عمکاری اصحاب رسانه توانمندی های استان در حال شناسایی است.
رییس خانه مطبوعات آذربایجان غربی در این نشست به مشکلات اصحاب رسانه نیز اشاره کرد و گفت:با نبود حمایت ها و بسته های حمایتی رسانه های مکتوب استان به سمت ماده ۱۶سوق داده می شوند.
وی مشکلات بیمه ای اصحاب رسانه را از دغدغه های اصلی خانه مطبوعات عنوان کرد و از وزیر خواست با تذکر به صندوق هنر و رسانه اعلام کنند با چهره گشاده با اصحاب هنر و رسانه برخورد کنند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو