امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۳۱ ۲۱:۱۰

راه اندازی ۴ سایت ۵جی در استان به منظور توسعه آنتن دهی موبایل

مدیر مخابرات منطقه ی ایلام گفت: تاکنون تعداد ۴ سایت ۵جی در استان نصب و راه‌اندازی شده است، افزایش این سایت‌ها موجب ارائه خدمات باکیفیت و پرسرعت به مردم می‌شود.

ایلام/کوثر موسوی

به گزارش امید روز : سید شهاب نبی پور ر در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت:ارائه سرویس باکیفیت حق مردم است و در این راستا توسعه موبایل در چند بخش انجام شده است. در سال جاری تاکنون مبلغ ۳۲۲ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های مخابرات منطقه ایلام هزینه شده که عمده این طرح‌ها افتتاح و باقی آنها تا قبل از پایان سال تکمیل خواهند شد.

وی افزود: رسانه‌ها پل ارتباطی بین دولت و مردم هستند و این نقش بسیار ممتاز و برجسته است.

مدیر مخابرات منطقه ایلام با اشاره به راه‌اندازی نسل جدید سوئیچ مخابراتی در استان نیز گفت: این مهم مزایای مهمی از جمله استفاده در پدافند غیر عامل را به دنبال دارد
مدیر مخابرات منطفه ی ایلام در ادامه با اشاره به پروژه (USO) نیز گفت: در فاز دوم، اجرای ۴۱۶ کیلومتر فیبر نوری روستایی به استان ابلاغ شده که تاکنون حدود ۱۵۰ کیلومتر از این طرح اجرا و در آستانه بهره برداری قرار دارد و باقی طرح نیز به سرعت اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: همچنین در بخش شبکه و زیرساخت‌های مخابراتی با تقویت و نصب و راه‌اندازی تجهیزات سیستم‌های انتقال و توسعه فیبر نوری و ایجاد مسیرهای حفاظتی اقدامات مناسبی در سطح استان در حال انجام است.

نبی پور در پایان این نشست خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری رای گیری الکترونیکی در انتخابات پیش رو، تمام مکان‌های اخذ رای در استان مجهز به ارتباط پایدار می‌شوند، و مخابرات حداکثر تلاش خود را در این زمینه می‌نماید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو