امید روز

۱۴۰۳-۰۵-۰۳ ۱۶:۱۴

تکمیل آسفالت راه‌‌های روستایی بالای ۵۰ خانوار در استان بوشهر

با تکمیل آسفالت راه‌های روستایی بالای ۵۰ خانوار در استان بوشهر، شاخص آسفالت راه‌ روستایی در این استان به ۹۸ درصد رسید.

معاون ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی این سازمان در سفر به استان بوشهر، عملکرد این استان را در زمینه آسفالت راه روستایی موفق ارزیابی کرد و گفت: استان بوشهر جزء استان‌های پیشگام کشور در زمینه آسفالت راه‌های روستایی است.

خداداد مقبلی در بازدید از پروژه آسفالت محور باغان- سرچشمه ادامه داد: با تکمیل آسفالت راه‌های روستایی بالای ۵۰ خانوار در استان بوشهر، شاخص آسفالت راه‌های روستایی در است استان به ۹۸ درصد رسید که از متوسط کشوری ۱۵ درصد بالاتر است.

مقبلی ادامه داد: پروژه بهسازی و روکش آسفالت محور باغان- سرچشمه به طول ۱۴ کیلومتر با روند مناسبی در دست اجراست که بهره‌برداری از آن در تسهیل تردد، افزایش ضریب اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی خانوار روستانشینان حاشیه مسیر به عنوان یکی از قطب‌های کشاورزی و دامداری استان بوشهر نقش بسزایی دارد.

معاون ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان با بیان این‌ که پروژه‌های متعددی در حوزه راه روستایی در بوشهر فعال است، یادآور شد: تلاش داریم با تأمین به موقع منابع و کاهش مطالبات پیمانکاران، فعالیت رو به جلوی راهسازی خصوصا در روستاهای استان شتاب بیشتری بگیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر نیز گفت: در حال حاضر ۳۸ پروژه راه‌روستایی با اعتبار ۲۷۰ میلیارد تومان از منابع ملی و استانی در بوشهر فعال است.

عبدالکریم اخترشناس از تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های راه روستایی باغان- سرچشمه، هاله- عسلویه، محمدعامری به دلوار و دلوار به علی اباد تنگستان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021