امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۰۸:۴۹

تهران و دوشنبه خواهر خوانده شدند

برنامه همکاری و سند اجرایی خواهرخواندگی میان شهرهای تهران و دوشنبه طی مراسمی امضاء شد.

به گزارش امید روز: مراسم امضای برنامه همکاری و سند اجرایی خواهرخواندگی میان شهر تهران و دوشنبه پایتخت تاجیکستان، ظهر امروز- سه شنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۲- با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و رستم امامعلی، شهردار دوشنبه و رئیس مجلس ملی تاجیکستان در محل برج میلاد تهران برگزار شد.

با توجه به تفاهم خواهرخواندگی دو شهر تهران و دوشنبه که از گذشته منعقد شده بود، در مراسم امروز سند اجرایی این خواهرخواندگی برای همکاری های اجرایی در ۱۲ محور به امضاء رسید.

هوشمندسازی، خدمات شهری، عمران، شهرسازی، حمل و نقل و مدیریت ترافیک و آموزش در حوزه های منابع انسانی، مدیریت بحران و آتش نشانی از جمله محورهای تشکیل دهنده این سند اجرایی است.

در این مراسم مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران، محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، نرگس معدنی پور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، محسن پیرهادی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مدیران شهری دو شهر تهران و دوشنبه نیز حضور داشتند.

بر اساس گزارش سایت شهر، رستم امامعلی شهردار دوشنبه و هیات همراه، پیش‌ از مراسم امضای تفاهم همکاری شهرهای تهران و دوشنبه، بازدیدی از بخش های مختلف برج میلاد و رصد خانه شهری تهران واقع در مجموعه برج داشتند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو