امید روز

۱۴۰۳-۰۳-۲۵ ۱۰:۳۰

بیش از ۱۲ هزار دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران در قالب طرح سپاس

هر کجا نام شهدا باشد ، هر کجا یاد شهدا باشد، به اذن خدا امید هست ، خیر و برکت هست ، شهدا همواره برای این نظام و انقلاب خیر خواه بوده اند .هر مدیری بنا به تدبیر و برنامه کاری خود امورات یک اداره را ساماندهی می کند.
جمال اسدی مدیر کل بنیاد شهید و انقلاب اسلامی با ارادت خاصی که به شهدا دارد، بیش از بیش مصمم به زنده نگه داشتن یاد شهدا و تکریم و احترام پدران و مادران و همسران و فرزندان آنهاست .

ایلام/کوثر موسوی
به گزارش خبرنگار امید روز از ایلام : مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در ششمین نشست خبری در سال جاری با چندی از اصحاب رسانه به تشریح عملکرد و خدمات خود در این دستگاه پرداخت .
اسدی گفت: رسانه ها پشتیبان ماهستند و رسانه یک فرصت است که در دهه ی مبارک فجر باید دستاوردهای انقلاب و کارهای نظام توسط رسانه ها تببین شود وامیدآفرینی در مردم زنده شود.ودر مقابل شبکه های معاند ایستایی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه استان ایلام از استانهای پیشرو در زمینه دفاع از نظام و ارکان نظام است‌ در این استان بیش از ۱۵ هزار و ۷۰۰ نفر جانباز، ۳ هزار شهید گرانقدر و ۳۳۷ نفر آزاده را خدمتگزار هستیم.
اسدی بیان داشت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۲ هزار دیدار با خانواده شهدا و جانبازان در قالب (طرح سپاس)با همکاری استاندار محترم، سپاه پاسداران ؛ امام جمعه استان و مدیران کل ادارات و…. صورت گرفته است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ساماندهی ۳گلزار شهدا (سید اکبر دهلران _شهدای صالح آباد؛ حاجی حاضر ایوان )که از مصوبات سفر ریاست جمهور به استان بود انجام گرفته است.
اسدی بیان داشت: با توجه به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا بیش از ۸۵ هزار سند از خاطرات شهدا و خانواده های جانبازان ثبت و ظبط گردیده است.
وی از دیگر شاخصه های این دستگاه را تبدیل وضعیت بیش از ۴۵۰۰ نفر از ایثارگران بیان کرد و این مهم شامل تمام دستگاههای اجرایی می باشد. در حوزه وزارت نفت بیش از ۸۰۰ نفر در انتظار تبدیل وضعیت هستند.
وی افزود: برای اولین بار و در دولت سیزدهم پاداش پایان خدمت ۱۲۰۰نفر از جانبازان مشمول پرداخت گردیده است.
اسدی در پایان گفت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر یعنی در حدود ۱۸ درصد از جمعیت استان ایلام را جامعه ایثارگران تشکیل می دهند که در همه مناسبت ها از جمله انتخابات پای نظام و انقلاب بوده اند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو