امید روز

۱۴۰۳-۰۴-۲۳ ۰۶:۲۰

بهره برداری از پروژه راهسازی “چشمه چاهی-سفیدخانی” محور ایلام- لومار

ایلام- کوثر موسوی،خبرنگارامید روز:به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و با حضور استاندار ایلام بهره برداری از پروژه راهسازی چشمه چاهی-سفیدخانی محور ایلام- لومارآغاز شد.

 

فرشاد دوستی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در مراسم افتتاحیه پروژه راهسازی چشمه چاهی-سفیدخانی محور ایلام- لومارگفت: این پروژه با هدف ایمن سازی مسیر و حذف پیچهای پر حادثه، کاهش زمان سفر؛ صرفه جویی درمصرف سوخت وکاهش استهلاک خودروها از سال ۱۳۹۵ به عنوان راه اصلی آغاز شد هر چند که سالهای قبل نیز اقداماتی در این مسیر به عنوان راه روستایی انجام شده بود .

وی افزود: سال گذشته تکمیل این محور با جدیت بیشتر با توجه به پیگیری مصوبات سفر ریاست محترم جمهور توسط استاندار و مسئولین استان در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه پروژه تکمیل و امروز به بهره برداری رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان طول پروژه چشمه چاهی-سفیدخانی را ۷ کیلومتر عنوان کرد و افزود: این طرح هفت کیلومتر مسیر مرکز استان ایلام به شهرستان سیروان را کوتاه می کند.

فرشاد دوستی اعتبار هزینه شده این طرح را ۶۲ میلیارد تومان عنوان کرد.

حسن بهرام نیا در مراسم افتتاحیه پروژه چشمه چاهی-سفیدخانی ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل و عوامل اداره کل راه و شهرسازی و همچنین مشاورین و پیمانکاران طرح به جهت تلاش بی وقفه برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه گفت: این پروژه از مطالبات به حق مردم شهرستان سیروان بود که در این روزهای مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021