امید روز

۱۴۰۳-۰۱-۲۴ ۲۳:۱۸

افتتاح و کلنک زنی پروژه های برق رسانی درشهرستان بدره

ایلام-کوثر موسوی،خبرنگارامید روز: در دهمین روز از دهه مبارک فجر؛پروژه های برق رسانی شهرستان بدره در ۵ محور وبا اعتباری نزدیک به ۲۳ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

در دهمین رو از دهه مبارک فجر و با حضور بهرام نیا استاندار ایلام، ۵ محور پروژه برق رسانی در بدره با اعتباری نزدیک به ۲۳ میلیارد تومان افتتاح و کلنک زنی شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام در آیین اصلاح و توسعه شبکه برق شهری گفت: پروژه های صنعت برق استان ایلام با حجم فیزیکی ۹ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۲۴ کلیومتر شبکه فشار ضعیف و ۱۳ دستگاه پست هوایی عملیات اجرایی آن آغاز و یا به بهره برداری رسیدند.

ولی اله ناصری افزود: برای افتتاح و کلنگ زنی(۵ محور پروژه برق رسانی) ۲۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی تصریح گرد: از این تعداد ، ۴ طرح توسعه و اصلاح شبکه برق، اصلاح فیدر فشار متوسط و اتصال نیروگاه خورشیدی طرح حمایتی متصل به شبکه با اعتبار ۱۵۹هزار میلیون ریال افتتاح و یک طرح تبدیل شبکه سیمی فشار ضعیف شهری به کابل خودنگهدار نیز با اعتبار ۶۶ هزار میلیون ریال کلنگ زنی می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام در ادامه بر اهتمام صنعت برق استان در ارائه خدمات به حوزه روستایی تاکید نمود و خاطرنشان ساخت: در همین راستا برای اصلاح شبکه برق روستای ولیعصر یک و نیم کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۶ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۷ دستگاه پست هوایی اجرا و ۴۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو