امید روز

۱۴۰۳-۰۵-۰۲ ۲۱:۲۲

افتتاح عملیات عمرانی بازسازی و تجهیز ساختمان اداری و انبار امور‌ برق چوار

در سومین روز از دهه مبارک فجر، آیین افتتاح عملیات عمرانی بازسازی و تجهیز ساختمان اداری و انبار امور‌ برق چوا با حضور نجفی معاون توسعه استانداری ایلام، فرماندار و امام جمعه شهرستان چوار برگزار شد

به گزارش خبرنگار امید روز  از ایلام، معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری ایلام در این آیین با بیان اینکه اقدامات نظام جمهوری اسلامی توسط رسانه‌ها تبیین شود،گفت: رسانه‌ها با منعکس کردن اقدامات و خدمات دولت امیدآفرینی در بین مردم ایجاد کنند.

ناصر نجفی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در این چهار دهه گفت:در تمام عرصه ها کشورمان در مقام مقایسه با قبل انقلاب پیشرفت های گسترده ای داشته است.

وی با اشاره به جهش صنعت برق پس از انقلاب،گفت:خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته مجموعه شرکت برق تمام مناطق حتی در دورافتاده ترین نقطه از نعمت برق برخوردار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام نیز در این آیین گفت: ساختمان اداری و انبار امور برق چوار در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت احداث و تجهیز شده است.

ولی اله ناصری در ادامه از افتتاح و کلنگ زنی ۷ پروژه برق رسانی شهرستان چوار در دهه فجر خبر داد و گفت:برای تکمیل این طرح ها مبلغ ۲۲هزار میلیون ریال اعتبار هزینه و مورد نیاز است.

 وی عنوان کرد:از این تعداد ۵ پروژه برق رسانی با اعتبار ۱۵۷ هزار و ۹۰۰ میلیون ریال افتتاح و دو پروژه نیز با اعتبار ۴هزار میلیون ریال کلنگ زنی می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام از جمله طرح های قابل افتتاح را توسعه و اصلاح شبکه برق روستاهای بهارستان، گلزار حداد،گله جار، گلزار هرکبود،مورت و عبدالرحمان، توسعه و اصلاح شبکه برق شهری، تکمیل پروژه تبدیل شبکه سیمی فشار ضعیف شهری به کابل خود نگهدار،تامین برق عشایر از طریق سامانه های قابل حمل خورشیدی، اتصال نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوات طرح حمایتی به شبکه عنوان کرد.

وی اضافه کرد:همچنین پروژه تامین برق روستای تنگ حمام با اعتبار ۱۵ هزار میلیون ریال و احداث ۱۷نیروگاه خورشیدی طرح حمایتی با اعتبار ۲۵ هزار میلیون ریال از جمله پروژه های کلنگ زنی شده در ایام دهه فجر در شهرستان چوار می باشد

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021